696 366 884

Miejsca i terminy sesji terapeutycznych

Na sesje terapeutycze proszę zapisywać się z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem.

1. Rybnik ul. Żorska 310B

2. Centrum Biurowo – Szkoleniowe Katowice ul. Moniuszki 7

 

Terapia I. Podświadomość

Jest to pierwsza część terapii oparta na pracy z umysłem podświadomym pacjenta. Przy pomocy afirmacji i wizualizacji zaszczepia się i ugruntowuje w podświadomości osiągnięcie celu wyzwolenia z uzależnienia psychicznego. Pacjenci uczą się tak przeprogramowywać swój umysł, aby szybko i łatwo uwolnić się z nałogu palenia. Wyeliminowane zostają wszystkie lęki związane z życiem bez papierosa (cygara lub fajki). Na zakończenie odbywa się profesjonalny seans hipnoterapii. Sesja trwa 3 godziny i stanowi pierwszą część terapii kompleksowej. W trakcie terapii pacjent pali papierosy.

 

Sesje terapeutyczne poświęcone pracy z umysłem podświadomym odbywają się w każdy poniedziałek w godz. 18.00-21.00 oraz w każdą środę w godz.10.00-13.00

 

Cena terapii wynosi 229 zł. W przypadku, gdy palacz przyjdzie na terapię z kimś z rodziny lub znajomym/-i oraz uwzględni to w formularzu zgłoszeniowym lub potwierdzi telefonicznie – cena ulega obniżeniu.


Cennik:

1 osoba: 229 zł
2 osoby: 209 zł za osobę
3 osoby i więcej: 189 zł za osobę

 

Terapia II. Świadomość

UWAGA!!! Sesje z umysłem świadomym przeprowadza się tylko i wyłącznie po odbyciu pierwszej części terapii pracy z podświadomością. Zaleca się, aby odstęp między sesjami wynosił 7-15 dni.

 

W tej części terapia skupiamy się na umyśle świadomym pacjenta. Przekonuje się on o prawdziwych powodach sięgania po papierosa, podstępnym działaniu pułapki nikotynowej i poznaje szybkie i skutecznie sposoby zażegnania głodu nikotynowego i odruchów warunkowych. Uświadomienie sobie pewnych faktów i zachowań spowoduje, że nie będzie miał ochoty ani potrzeby palenia. Sesja trwa 3 godziny i zamyka terapię. Na zakończenie pacjent otrzymuje teczkę dydaktyczną zawierającą m.in. podsumowanie terapii i jej główne założenia, kodeks postępowania , schematy myślowe oraz mnóstwo praktycznych porad. Dla osób zainteresowanych wzmocnieniem efektu możliwe jest nieodpłatne przeprowadzenie dodatkowego seansu hipnoterapii na uwolnienie od uzależnienia nikotynowego.

 

Sesje terapeutyczne poświęcone pracy z umysłem świadomym odbywają się w każdy wtorek w godz. 18.00-21.00 oraz w każdą środę w godz.13.30-16.30

 

Cena terapii wynosi 229 zł. W przypadku, gdy palacz przyjdzie na terapię z kimś z rodziny lub znajomym/-i oraz uwzględni to w formularzu zgłoszeniowym lub potwierdzi telefonicznie – cena ulega obniżeniu.


Cennik:

1 osoba: 229 zł
2 osoby: 209 zł za osobę
3 osoby i więcej: 189 zł za osobę

 

Terapia kompleksowa. Podświadomość i świadomość

Sesja terapeutyczna trwa 5-5.5 godziny i łączy w sobie terapię z umysłem podświadomym i świadomym. Kończy się 45 minutowym seansem profesjonalnej hipnoterapii uwalniającej od nałogu palenia papierosów.

 

Sesje terapeutyczne łączone odbywają się w każdy czwartek w godz. 10.00-15.30 oraz w każdą sobotę w godz.10-15.30

 

Cena terapii kompleksowej wynosi 390 zł. W przypadku, gdy palacz przyjdzie na terapię z kimś z rodziny lub znajomym/-i oraz uwzględni to w formularzu zgłoszeniowym lub potwierdzi telefonicznie – cena ulega obniżeniu.


Cennik:

1 osoba: 390 zł
2 osoby: 350 zł za osobę
3 osoby i więcej: 300 zł za osobę

 

Sesje terapeutyczne utrwalające

Jeśli sesje terapeutyczne nie przyniosły oczekiwanego efektu – najwcześniej po 3 tygodniach i nie później niż po 3 miesiącach od pierwszej terapii – można skorzystać z dodatkowej sesji uzupełniającej.

Seans terapii uzupełniającej trwa 2 godziny a sesje odbywają się w wybrane poniedziałki od 15.00-17.00. Koszt takiej terapii to tylko 39 zł. od osoby. W celu rezerwacji terminu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

UWAGA !!! Warunkiem skorzystania z sesji uzupełniającej jest uczestnictwo w pełnym wymiarze czasowym w obu terapiach dzielonych lub w terapii kompleksowej i przyniesienie otrzymanych wówczas materiałów dydaktycznych.

 

Do kogo skierowana jest terapia?

Terapia przeznaczona jest dla wszystkich osób uzależnionych od nikotyny, które CHCĄ pozbyć się tego nałogu. Dedykowana jest przede wszystkim dla palaczy tradycyjnych papierosów, jednak mogą z niej skorzystać także osoby uzależnione od:

papierosów elektronicznych,

  • IQUOS’ów,
  • fajek,
  • cygar,
  • szeroko pojętej Nikotynowej Terapii Zastępczej (gumy, tabletki, plastry, inhalatory, spray’e).

Jest SKUTECZNA dla osób, które po raz pierwszy podjęły decyzję rzucenia palenia jednak szczególnie polecana jest dla tych, którzy mają za sobą nieudane próby  zerwania z nałogiem. Zapraszamy także osoby, które od pewnego czasu nie palą, lecz przechodzą ciężko okres abstynencji od nikotyny.

Przygotowanie do terapii

Osoby, które palą, proszone są o NIEOGRANICZANIE palenia przed terapią. Koniecznie proszę przynieść z sobą w paczce kilka papierosów i zapalniczkę. Nie dotyczy to osób, które niedawno rzuciły palenie, lecz ciężko przechodzą przez okres odwykowy.