696 366 884

Front HappyEnd

HappyEnd

HappyEnd to innowacyjna metoda rzucania palenia oparta na podstawach naukowych. Jej istotą jest holistyczne podejście do uzależnienia nikotynowego ukierunkowane na pracę zarówno z podświadomością, jak i świadomą częścią umysłu oraz wielu praktycznych poradach dla osób wychodzących z nałogu palenia i ich najbliższych.

Kiedy poznasz, zrozumiesz i przekonasz się, jak działa mechanizm uzależnienia – doskonale sobie z nim poradzisz bez uczucia żalu, tęsknoty czy strachu.

Gdy pozbędziemy się zakorzenionych w umyśle fałszywych skojarzeń i błędnych przekonań niepotrzebny będzie silny charakter, samozaparcie, czy walka ze swoimi pragnieniami.

Terapia ma formę seminarium i odbywa się w niewielkich grupkach (kilkuosobowych). Podczas 5,5 godzinnej sesji prowadzonej w przyjaznej atmosferze krok po kroku usuwamy potrzebę palenia. W tle będzie grała miła muzyka, słuchacze będą się relaksować, słuchać ciekawych, często zabawnych historii, jeść ciasteczka i… palić papierosy.:). Będzie to przyjemnie spędzony czas. Uczestnicy sami zdecydują, czy chcą na koniec wypalić świadomie swego ostatniego papierosa.

Osoby, które wolałyby terapię dwuetapową zapraszamy na dwa 3-godzinne spotkania. Na sesji pierwszej koncentrujemy się na umyśle podświadomym pacjenta (Terapia I), zaś na drugim spotkaniu pracujemy z umysłem świadomym (Terapia II).

Na zakończenie każdej z nich, dla chętnych, bez dodatkowych opłat, odbędzie się 45-minutowy seans profesjonalnej hipnoterapii antynikotynowej w systemie audio, którą przeprowadzi znany w Polsce i na świecie psycholog-hipnoterapeuta dr Andrzej Kaczorowski (więcej na temat hipnoterapii dowiedz się tutaj).

Z METODĄ HAPPYEND WKROCZYSZ Z EUFORIĄ W NOWĄ ERĘ WOLNOŚCI OD NIKOTYNY

Dowiedz się więcej